Про компанію

Про компанію

Компанія Alanya Homes Ukraine є офіційним представником в Україні найбільшого і надійного турецького забудовника в Аланьї – Alanya Homes.

Перевагою нашого представництва є робота безпосередньо з надійним забудовником, який пройшов державну атестацію і ліцензування, що гарантує своєчасну здачу об’єкта на рівні держави.

Всі договори на покупку об’єктів є двосторонніми (покупець і забудовник), що юридично закріплює зобов’язання кожної зі сторін і надає додаткові гарантії під час будівництва, обробки, складання та подальшому супроводі об’єкта.

Ми пропонуємо Вам найкращі об’єкти нерухомості в Аланьї, від апартаментів 1 + 1 до вілли безпосередньо від забудовника. Якщо Ви фанат морського відпочинку, і мрієте про власний будинок або шикарній квартирі з видом на море, то наша команда надасть свої послуги для якнайшвидшого втілення Вашої мрії.

Нерухомість в Туреччині постійно зростає в ціні, за останні 2 роки зростання склало близько 100%, це вигідна інвестиція плюс миттєвий спосіб отримати ікамет – вид на проживання, що дозволить жити в цій країні необмежений час.
Згодом, у Вас також з’явиться можливість стати повноцінним громадянином Туреччини, оформивши собі громадянство. При покупці нерухомості вартістю від 400 тис доларів отримуєте автоматично паспорт Туреччини. Наш київський офіс допоможе Вам розібратися в цих та інших питаннях, надавши відповідну консультацію. Ласкаво просимо!

Для своїх клієнтів ми надаємо послуги експлуатаційного супроводу об’єкта, послуги з прибирання приміщень, замовимо трансфер, допоможемо з вибором меблів і техніки, проконсультуємо з питань документів, підкажемо як взяти машину на прокат і багато іншого.

Надіслати
заявку
Замовити
дзвінок