Купівля вілли в Аланії

Купівля вілли в Аланії на сьогоднішній день – це і отримання можливості жити у своєму будинку автономно від усіх у чудовому кліматі Середземного моря, так і отримання турецького паспорта разом з ТАПУ (не забуваємо, що кадастрова вартість має бути не менше 400 тис. євро в турецьких лірах ), що особливо актуально для українців з початку військової агресії, розв’язаної РФ проти нашої улюбленої Неньки, України. Це можливість жити в економіці мирної країни, що розвивається шаленими темпами, і кліматі, де немає зими. При цьому витрати на життя такі ж, чи нижчі, ніж в Україні, що також є невід’ємним плюсом.

Ласкаво просимо у світ своїх бажань! 🙂Як правило, віддаленість закритих містечок з віллами від морського узбережжя становить 2-4 км у Верхній Обі, Махмутларі, Кіргіджаку, але бувають і винятки в 100-300 м у Центрі та Обидва. Земельна ділянка з власним басейном зазвичай варіюється від 4 до 8 соток, а площа будинків від 140 до 400 м2. Додатковими витратами порівняно з володінням апартаментами буде утримання басейну за свій рахунок – в основному фільтраційна система та чищення води, садівник, якого потрібно буде запрошувати раз на 2 міс на стрижку газону та підрізання пальм та фруктових дерев, а також ремонтні роботи по фасаду будівлі ( якщо є бажання тримати будинок та ділянку в ідеалі).

Ціни варіюються від 400 тис. євро до 1 млн. євро і більше, з вибором варіанту можна ознайомитися в розділі Вілли на сайті. Ще раз нагадую, що якщо вже зважилися купувати собі віллу, то обов’язково робіть собі і паспорт, є сенс переплатити 10-15 тис євро заради нього, і вказуйте в ТАПУ в кадастровій вартості цифру в турецьких лірах більшу за 400 тис євро.

Надіслати
заявку
Замовити
дзвінок