Площа квартир в Аланії (що пише забудовник)

При купівлі квартири в Аланії клієнти орієнтуються навіть на квадратні метри квартири, що купується. Якщо пробігтися сайтами забудовників та агенств нерухомості (real estate) в Аланії, то побачимо такий параметр як кв.м. брутто.

При покупці квартири 2+1 площа її може бути 110 кв. м. брутто, і саме цей показник Забудовник та агенство нерухомості пише, максимально роздмухуючи її перед Покупцем. Адже площа брутто входить і товщина стін, і площа коридорів, ліфтів, і сходів на поверсі. Реальна ж площа квартири, у системі координат, до якої звик наш український покупець, буде десь 90-95 кв.м. нетто.
Цю «хитрість» турецьких Забудовників необхідно враховувати при виборі та покупці квартири в Аланії, розуміючи що реальна площа, площа нетто, буде приблизно на 15% менше зазначеної. Як то кажуть, очікування та реальність . Завжди враховуйте цей нюанс при виборі та покупці квартири в Аланії, щоб Ваші очікування збіглися з реальністю!

Порада: завжди уточнюйте два параметри площі: брутто та нетто. При отриманні цих двох цифр та плану квартири сюрпризів не має бути.

Надіслати
заявку
Замовити
дзвінок