• markerАланія, Махмутлар
  • area
  • building40 квартир

На першій береговій лінії в прекрасному районі м. Аланії – Махмутлар тільки що звели новий елітний житловий комплекс, який відповідає найвищим вимогам до сучасних будинків. Ми запрошуємо Вас поринути в атмосферу розкоші і шику! Блискучі на сонці хвилі Середземного моря, чаруючі своєю монументальністю і красою гори Торос, зелень садів, що простягаються на території комплексу, дивовижні скульптури і фонтани, елегантно вписані в прибудинкової ландшафт.
Чудова архітектура, що дозволяє подумки переміститися на багато століть назад в атмосферу палаців і відчути себе особою королівської крові. Саме тому ми назвали цей новий чудовий житловий комплекс ПАЛАЦОМ – воістину твір мистецтва в сфері нерухомості!

Параметри комплексу
Площа:
Розташування:
Аланія, Махмутлар
Всього квартир:
40
Інфраструктура
  • Відкритий басейн
Специфіка будівель
Житловий комплекс буде складатися з одного 11-ти поверхового житлового блоку в якому розташуються 40 квартир:
• 36 стандартних квартир, планування 2+1 (122 кв.м.) та 2 + 1 (145 кв.м.)
• 4 розкішних пентхауса, планування 3+1 (238.5 кв.м.) і 3 + 1 (299 кв.м.).
Специфікація апартаментів
Апартаменти 2+1

Всі квартири будуть відрізнятися продуманим плануванням і великою квадратурою. У кожній квартирі передбачено 2 повноцінні санвузли, повноцінні гардеробні. Так - дизайну, ні - ремонту. Всі квартири здаються з обробкою, укомплектовані меблями та технікою - повністю готові до комфортного життя і відпочинку!

Переглянути апартаменти 305000 €
Дублекси 3+1

Всі квартири будуть відрізнятися продуманим плануванням і великою квадратурою. У кожній квартирі передбачено 2 повноцінні санвузли, повноцінні гардеробні, а в квартирах 3 + 1 - власні сауни. Так - дизайну, ні - ремонту. Всі квартири здаються з обробкою, укомплектовані меблями та технікою - повністю готові до комфортного життя і відпочинку!

Переглянути апартаменти
Надіслати
заявку
Замовити
дзвінок